بدانیم

کراتینه موی فر

کراتینه موی فر

همانطور که می دانید مو، یکی از اِلمان های زیبایی در هر فردی به شمار می رود. از این رو حالت های مختلف آن نقش بسزایی در میزان جذابیت موی افراد ایفا می نمایند. طبیعی است که حالت های مو، برای افراد مختلف یکسان نمی باشد. موی صاف، فر و حالت دار هر کدام زیبایی مخصوص به خود را دارند. و هیچ کدام از این حالت ها نسبت به دیگری برتری ندارد. و علاقه به موی صاف یا فر کاملا سلیقه ای می باشد. در برخی مواقع نیز برخی افراد بنا بر سلیقه شخصی تغییراتی در حالت های مو خود ایجاد می نمایند. برای مثال افرادی که دارای موهای فر و مجعد می باشند، برای ایجاد تنوع تصمیم به صاف نمودن موهای خود دارند. برای انجام این فرآیند روش های مختلفی وجود دارد. یکی از روش های صافی مو که با درمان موهای آسیب دیده نیز همراه می باشد، کراتینه موی فر است.

در این فرآیند علاوه بر صافی، تار موهای آسیب دیده شما نیز ترمیم می شود. و پروتئین از دست رفته به آن باز می گردد. در ادامه این مقاله بیشتر با این فرآیند و تاثیر آن بر موی فر آشنا خواهید شد.

کراتینه موی فر

روش های صافی برای موهای فر و وز

در گذشته اکثر افراد از سشوار و بعد، از اتو مو برای صافی موی خود استفاده می نمودند. اما به مرور متوجه شدند که استفاده از این روش برای سلامت موهایشان بسیار مضر است. زیرا استفاده از حرارت مداوم برای صاف نمودن موها باعث از بین روفتن پروتئینی به نام کراتین در فولیکول مو می شود. پس به مرور زمان موهای فر و زیبا شما که با استفاده از سشوار و اتو صاف می شدند، به موهای وز و خشک تبدیل خواهد شد.

بیشتر بدانید
بهترین روش صافی مو

چنین مشکلاتی موجب شد تا افراد بیشتر از قبل به فکر سلامت موهای خود باشند. و از استفاده روش هایی استفاده نمایند که ضمن ایجاد صافی، سلامت موهایشان را نیز حفظ نماید.

پروتئین تراپی، بوتاکس مو و کراتینه مو، جزو روش های درمانی هستند که زیبایی بیشتر موهای شما را نیز به همراه دارد. این سه روش باعث ترمیم تار موهای آسیب دیده شما می شود. و ضمن ترمیم، باعث صافی موهای فر و مجعد شما نیز می شود. اما لازم است بدانید میزان صافی در این سه روش با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد. در بین سه روش فوق الذکر، کراتینه موی فر بیش از مابقی روش ها باعث صافی موهای شما می شود.

میزان صافی در کراتنیه موی فر و دیگر روش های درمانی مو

همانطور که گفتیم روش های درمانی فوق الذکر هرکدام به میزان متفاوتی از یکدیگر در صافی موهای شما تاثیر گذار است.

اگر مایل هستید که تنها پف و وز موهای شما از بین برود و حالت فر و مجعد موهایتان باقی بماند، می توانید از روش پروتئین تراپی استفاده نمایید. این روش درمانی تنها وز مو شما را از بین برده و تاثیری در صافی آن ندارد. اما اگر دارای آسیب های مویی شدید همچون: کشسانی، موخوره زیاد، شکنندگی و خوردگی مو در اثر استفاده مکرر از رنگ مو و مواد شیمیایی و… می باشید، بهتر است روش بوتاکس مو را انتخاب نمایید. که البته این روش به میزان 30 درصد در صافی موهای شما تاثیر گذار است.

و در آخر روش کراتینه موی فر، که باعث بازگشت پروتئین از دست رفته ی موهای شما می شود، به میزان 80 درصد باعث صافی موهای شما می شود. افرادی که ضمن سلامت موی خود علاقه مند به موی صاف می باشند، می توانند از این روش برای سلامت و زیبایی موهای خود استفاده نمایند.

بیشتر بدانید
همه چیز درباره ی کراتین موهای کم حجم

پروتئین تراپی مو

جمع بندی

همانطور که از مطالب فوق الذکر دریافتید، روش های بسیاری برای صافی مو وجود دارد. و این مقاله به شما کمک می نمایند که با توجه به میزان آسیب های مو روش صافی و درمانی خود را انتخاب نمایید.

آنچه در استفاده از این سه روش مشترک می باشد این است که همه آن ها باعث افزایش سلامت و شادابی موهای شما می شود. همچنین زیبایی خاصی را نیز برای شما به ارمغان می آورد.

اگر قصد استفاده از روش های صافی و درمانی مو، و کراتینه موی فر خود را دارید، می توانید به مرکز تخصصی کراتینه مو مهسا فتحی مراجعه نمایید. این مجموعه با استفاده از بهترین مواد روز دنیا، سعی در جلب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات را به آنان دارد.

شما می توانید با مراجعه به قسمت ” نمونه کارها ” ، سابقه درخشان این مجموعه را مشاهده نمایید. و سپس از قسمت ” رزرو وقت “، برای دریافت خدمات سلامت و زیبایی موهای خود، زمان مراجعه به این مرکز را دریافت نمایید.

تیم حرفه ای مجموعه کراتینه مهسا فتحی بی صبرانه منتظر است تا زیبایی بیشتر موهایتان شما را به شما هدیه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *