بدانیم

لولایت مو، روش رنگ مو پرطرفدار امروزی

لولایت مو

امروزه یکی از پرطرفدار ترین متد های رنگ مو “لایت ها” هستند. زیرا در این روش نیاز به یک تغییر بزرگ و شدید نیست. و شما با یک تغییر جزئی و البته چشمگیر، می توانید زیبایی فوق العاده ای در چهره خود به وجود آورید. در روش های “لایت مو” با ایجاد کمی سایه روشن در موها زیبایی و تغییرات جذابی در چهره شما رخ می دهد. یکی متد های پرطرفدار این روش رنگ مو، لولایت مو است. در این روش بخش هایی از مو به جهت ایجاد عمق، بُعد و همچنین افزایش حجم مو ، ۲ تا ۳ درجه تیره‌تر از رنگ پایه می‌شوند. و افرادی که دارای پایه قهوه ای روشن یا بلوند هستند، گزینه مناسبی برای انجام روش لولایت مو، روس موهایشان است. زیرا رنگ های روشن معمولا موها را کم حجم نشان می دهد. و استفاده از روش لولایت با ایجاد بُعد، یکنواختی را از بین برده و موجب پرحجم دیده شدن موهای شما می شود.

رنگ مو جدید

انواع روش های لولایت مو

برای انجام لولایت مو، روش های مختلفی وجود دارد. اما متداول ترین آن ها فویل و سبک بالیاژ است.

در روش فویل که امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، قسمت هایی از موی شما رنگ و سپس در فویل پیچیده می شود. و قسمت هایی از مو که باید رنگ شود به طور کلی از بقیه موهای شما جدا می شود. در واقع با این روش از رنگ پذیری سایر قسمت های مو جلوگیری می شود. و یک مرز باریکی بین دسته ی موهای لایت و موهای زمینه به وجود می آید.

بیشتر بدانید
رنگ مو تیره

اما در سبک بالیاژ تکه‌هایی از مو که قرار است در قسمت لایت قرار گیرند، به صورت دستی رنگ می شود. و سپس بدون هیچ مرزی روی بقیه موهای قرار می گیرند. در این روش لولایت مو قسمت های لایت دار با سایر قسمت ها ترکیب شده و سایه روشنی فوق العاده و بدون مرز روی موهای شما ایجاد می شود. امروزه استفاده از روش بالیاژ مو بسبار متداول و پرطرفدار تر می باشد.

لولایت مو

فرق لولایت و هایلایت مو

شاید از نظر شما و یا حتی ظاهری دو روش لولایت مو و هایلایت شبیه به یکدیگر باشند. اما این یک باور غلط است! و جالب است بدانید این دو روش از خدمات رنگ مو کاملا برعکس یکدیگر هستند.

در روش هایلایت مو، برخی بخش های مو 2 تا 3 درجه روشن تر از بقیه موها می شود. و در لولایت برعکس این است، و برخی بخش ها تیره تر از سایر قسمت های مو است. از هایلایت برای موهایی با زمینه تیره و از روش لولایت برای موهایی با زمینه روشن استفاده می شود. همچنین روش هایلایت بیشتر مناسب میکاپ های تابستانی است. و لولایت برای فصل زمستان مناسب تر می باشد.

از کجا بدانیم چه روش برای رنگ موهایمان مناسب تر است؟

یکی از دغدغه های اکثر بانوان برای انتخاب متد رنگ مو آن است که نمی دانند آیا این روش برای آن ها مناسب است یا خیر.

بهتر است بدانید اکثر افراد می توانند از کلیه روش های لایت و به خصوص لولایت مو استفاده نمایند. تنها هنگام بهره مندی از این روش ها باید در انتخاب رنگ مو دقت نمود. برای مثال افرادی با پوست تیره بهتر است از رنگ های تیره و گرم برای موهای خود استفاده نمایند. از این رو روش هایلایت برای آن ها مناسب تر است. زیرا همانطور که گفتیم این روش برای موهایی با زمینه تیره انجام می شود. و برعکس افرادی با پوست سفید که زمینه ی موهای روشن برای آن ها مناسب تر است، می توانند از روش لولایت مو برای زیبایی بیشتر موهایشان استفاده نمایند.

بیشتر بدانید
رنگ مو بدون دکلره

پس برای انتخاب روش رنگ کردن مو، کافی است به رنگ پوست و زمینه ی موهایتان توجه نمایید. سپس بهترین روش را برای تغییر فوق العاده موهای خود انتخاب نمایید.

لولایت مو

بهترین مرکز رنگ مو

حال که اطلاعات کاملی درباره روش لولایت مو به دست آوردید، و قصد انجام آن را دارید، بهتر است بهترین مرکز را برای دریافت این خدمات انتخاب نمایید. که از بهترین نوع رنگ مو و جدید ترین متد ها برای تغییر موهای شما استفاده نماید. زیرا همانطور که می دانید مواد مختلفی در بازار مصرف وجود دارد که نوع بی کیفیت آن موجب آسیب به بافت موهای شما می شود. همچنین در صورت عدم تجربه فرد رنگ‌کار ممکن است موی شما در فرایند رنگ پذیری کاملا از بین برود. پس انتخاب مرکز معتبر، مهم ترین مسئله است که قبل از دریافت خدمات رنگ مو باید به آن توجه نمایید.

پرسنل مجموعه مهسا فتحی با سال ها تجربه در زمینه رنگ و سلامت مو ، انواع متد و روش های رنگ مو اعم از: هایلایت، لولایت مو، بالیاژ و غیره را با استفاده از بهترین مواد و کمترین آسیب برای موهای شما اجرا می نماید. همچنین اگر موهای شما به دلیل عدم مراقبت و یا رنگ مکرر دچار آسیب شده، استفاده از خدمات کراتینه مو، پروتئین تراپی و بوتاکس مو قبل یا بعد از فرآیند رنگ مو، موجب بازگشت سلامت موها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *