بدانیم

بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت کراتینه مو

قیمت کراتینه مو

مو ممکن است بر اثر موارد مختلفی چون: رنگ و دکلره، استفاده بیش از حد وسایل حرارتی، مراقبت های نادرست و دیگر عوامل این چنینی دچار آسیب های بسیاری شود. و اکثر آسیب های مویی با شکنندگی مو، عدم درخشش همیشگی و عدم لطافت همراه است. اولین توصیه ای که اطرافیان برای حل این مشکل شما در نظر دارند، کوتاه کردن موهایتان است. بهتر است بدانید با کوتاه کردن مو تنها باعث جدا شدن قسمت های آسیب دیده می شود. اما تاثیری در درمان آسیب های مویی شما ندارد. پس بهتر است روشی تاثیر گذار تر برای درمان موهای آسیب دیده خود پیدا نمایید. کراتینه مو، یکی از روش های بسیار تاثیر گذار در احیا مو و سلامت آن می باشد. بسیاری از شما با این روش آشنایی دارید. و دغدغه شما قیمت کراتینه مو است.

هیچ نگران نباشید! در این مقاله قصد داریم تا عوامل تاثیر گذار بر قیمت کراتینه مو را بررسی نماییم. با مطالعه این مطالب در انتها می توانید با خیال راحت از قسمت ” رزرو وقت ” به صورت آنلاین نوبت خود را برای مراجعه به مرکز تخصصی کراتینه مو مهسا فتحی دریافت نمایید.

مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت کراتینه مو

بسیاری از شما قصد انجام یکی از روش های درمانی مو چون: پروتئین تراپی مو، بوتاکس مو و یا کراتنیه را دارید. اما شرایط اقتصادی و بسیاری عوامل دیگر ایجاب می نماید که ابتدا از قیمت آن مطلع شوید.

در بین روش های فوق الذکر، کراتینه مو از پرطرفدار ترین خدمات درمانی و زیبایی می باشد. انجام این روش سبب درخشندگی و صافی بی نظیر موهای شما خواهد شد. و بسیاری از بانوان مشتاق دریافت این خدمات می باشند. به همین دلیل در مرکز کراتینه مو مهسا فتحی با در نظر داشتن شرایط اقتصادی، بهترین قیمت کراتینه مو برای مشتریان در نظر گرفته شده است. این در حالی است که تمام پرسنل این مجموعه از تخصص بالایی در انجام فرآیند ها برخوردار بوده. و مواد مصرفی از بالاترین کیفیت موجود انتخاب شده اند.

بیشتر بدانید
عوارض رنگ مو

هزینه ای که شما در این مرکز برای بازگشت سلامت موهای خود پرداخت می نمایید، با در نظر داشتن شرایط اقتصادی و ارائه بالاترین کیفیت در نظر گرفته شده است. در ادامه مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر این قیمت گذاری را بررسی می نماییم.

قیمت کراتینه مو

  • نوسان قیمت مواد کراتینه

به دلیل نوسانات نرخ ارز، قیمت مواد مصرفی برای انجام فرآیند های درمانی مو دائما در حال تغییر می باشد. از این رو هزینه این مواد یکی از از مهم ترین اِلمان های تاثیر گذار بر قیمت کراتینه مو به طور کلی می باشد.

از طرفی خرید مواد مرغوب با بالاترین کیفیت نیز هزینه خاص خود را دارد. چرا که برند های مختلفی با کیفیت های گوناگون این مواد را تولید و به بازار عرضه می دارند. مشخصا مواد با کیفیت بالاتر، هزینه بالاتری نسبت به سایر مواد کراتینه مو دارند.

  • تاثیر بلندی و جنس مو در قیمت کراتینه مو

هنگامی که برای کراتینه مو خود اقدام می نمایید، اولین سوالی که از شما پرسیده می شود درباره ی اندازه مو شماست. مشخصا هرچه قد موها بلندتر باشد مواد بیشتری برای احیا استفاده می شود. پس نیاز به پرداخت هزینه بیشتری نیز می باشد. موها بر اساس میزان بلندی، دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

از طرفی جنس مو نیز می تواند در تعیین قیمت کراتینه مو تاثیرگذار باشد. برای مثال موهایی از نوع فر برزیلی نیاز به مواد و زمان بیشتری برای انجام فرآیند کراتینه دارد. پس قیمت پایانی این فرآیند نیز افزایش پیدا می نماید.

  • حجم مو

از دیگر اِلمان های موثر بر قیمت کراتینه مو، میزان پرپشتی موهای شما می باشد. حجم مو نیز به اندازه بلندی مو بر قیمت نهایی تاثیر گذار است. هزینه فردی با موهای کم پشت و نازک قطعا با فردی ک هدارای موهای پرپشت و پرحجم می باشد یکی نیست. زیرا هم مواد و هم زمان بیشتری برای انجام فرآیند ها نیاز می باشد.

بیشتر بدانید
پروتئین تراپی مو - تفاوت با کراتین - فواید

کراتینه مو

جمع بندی

همانطور که از مطالعه این مطالب متوجه شده اید قیمت کراتینه مو برای افراد مختلف یکسان نمی باشد. مو با اندازه کوتاه و کم پشت، موی بلند و پرپشت, انواع مو برزیلی، موی بلند کم پشت با جنس برزیلی و دیگر موارد این چنینی نیاز به زمان و مقدار مواد متفاوتی دارند. به همین علت برای دریافت هزینه حدودی، می توانید قبل از مراجعه حضوری، عکس مو های خود را برای پیج اینستاگرام مجموعه کراتینه مو مهسا فتحی ارسال نمایید.

هدف این مجموعه جلب رضایت مشتریان با ارئه بهترین خدمات و استفاده از جدیدترین متد روز می باشد.

پس همین حالا برای سلامت موهای خود اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *