بدانیم

زردی مو بعد از کراتینه

خوابیدن با موی خیس

توجه به سلامتی موها یکی از نشانه های سلامتی جسم و حتی روح شما می باشد. هنگامی که موهای شما درخشان، سال و لطیف است، نشان دهنده وجود مواد مغذی و ویتامین های کافی در موهای شما می باشد. و این یعنی جسم شما در بهترین حال عمل می نماید. و برعکس آن، موهای خشک، وز و زبر نشان دهنده کمبود مواد مغذی، رژیم غذایی نادرست و عدم مراقبت از موها می باشد. پس می توان نتیجه گرفت سلامت موها رابطه مستقیمی با سلامت جسم و روح شما دارد. پس نسبت به سلامت و زیبایی آن نهایت دقت را داشته باشید. یکی از روش های سالم سازی و مراقبت از موها که امروزه بسیار پر طرفدار است، روش کراتینه مو می باشد. با این روش شما در کمترین زمان سلامت، لطافت و زیبایی موهایتان را در کمترین زمان باز میابید. جالب است این روش به همان اندازه که باعث سلامت موها می شود، اگر به طرز درستی انجام نشود، موجب بروز آسیب های مختلفی می گردد. برخی از شما با زردی مو بعد از کراتینه مواجه شده اید. این مورد یکی از عواملی است که در روش نادرست کراتینه مو رخ می دهد.

از آنجایی که این آسیب مشکل بسیاری از بانوان در مراکز کراتینه نامعتبر بوده است، در این مقاله از سایت مرکز تخصصی کراتینه مو مهسا فتحی، مواردی که موجب بروز این مشکل می شود را بررسی می نماییم.

زردی مو بعد از کراتینه

چرا بعد از کراتینه موهایم زرد شده است؟

هنگامی که شما به مرکز کراتینه مو برای دریافت خدمات زیبایی و درمانی مراجعه می نمایید، معمولا موهایتان یکی از انواع: 1.طبیعی 2.رنگ شده 3.دکلره 4.طبیعی با تار های سفید است. از این رو نتیجه نهایی بر روی موی هر فردی با فرد دیگر متفاوت است. در حالت عادی اگر شما بهترین مرکز کراتینه مو را برای دریافت این خدمات انتخاب نموده باشید، نتایج زیر حاصل می گردد.

  1. کراتینه موی طبیعی: بعد از کراتینه موهای طبیعی، معمولا صافی، درخشندگی و سلامت موهایتان به طور کامل مشهود است. و جز ا تغییر خاصی در موهایتان رخ نمی دهد.
  2. کراتینه موهای رنگ شده: اگر موهای شما جزو رنگ شده ها محسوب می شود، بهتر است بدانید بعد از کراتینه علاوه بر موارد فوق الذکر یک تا دو درجه موهایتان روشن تر خواهد شد.این مسئله امری طبیعی است. و جای هیچ نگرانی نیست.
  3. موهای دکلره: تغییرات مو در کراتینه موهای دکلره دقبقا مانند موهای رنگ شده می باشد.
  4. موهای طبیعی با تار های سفید: تار سفید موها از زیبایی های طبیعی می باشد. که در صورت مراقبت صحیح و رسیدگی زیبایی خاصی را در بین نگ طبیعی موهای شما ایجاد می نمایند. در حالت عادی بعد از کراتینه مو تغییر خاصی در این تار های سفید رخ نمی دهد. اما در صورتی که کراتینه مو به درستی انجام نشود، شما با زردی مو بعد از کراتینه موجه خواهید شد. این مسئله برای بسیاری از بانوان ناخوشایند است. از این رو در ادامه مواردی که موجب بروز این مشکل می شود را بررسی می نماییم. شما با توجه به این موارد می توانید یک کراتینه فوق العاده با نتیجه عالی داشته باشید.

عوامل موثر در زردی مو بعد از کراتینه

  • استفاده از اتو مو غیر استاندارد: این وسیله ابزار اصلی در فرآیند کراتینه مو است. در صورتی که به درستی استفاده نشود، و یا از کیفیت لازم و کافی برخودار نبباشد، موجب سوختگی و زردی موهای شما خواهد شد.
  • عدم رعایت فاصله بین رنگ و کراتینه مو: در بسیاری از موارد افرادی که کار کراتینه موی شما را انجام می دهند، اطلاع دقیقی از این فرایند ندارند. از این رو گاهی در محاسبات زمانی خود دچار اشتباه شده و موجب از بین رفتن موهای شما یا زردی آن می شوند. به خصوص در مواردی که قصد انجام دکلره و کراتینه مو را داریدف بهتر است حتما با یک متخصص مشورت نمایید. مرکز تخصصی کراتینه مو مهسا فتحی دارای لاین رنگ مو با بهترین مواد و ماهر ترین افراد می باشد. شما می توانید با مشاوره با تیم فوق العاده قوی این مجموعه، در زمان درست و صحیح از خدمات رنگ و کراتینه این مرکز بهره مند شوید.
  • استفاده از مواد بی کیفیت: امروزه مواد کراتینه مو دارای تنوع بسیاری در بازار می باشد و مشخص است که همه ی آن ها دارای کیفیت لازم و کافی نیستند. از این رو موهای خود را به دست افراد متخصصی بسپارید که از بهترین مواد برای کراتینه موی شما استفاده نمایند. در غیر این صورت ممکن است دچار زردی مو پس از کراتینه شوید.

زردی مو بعد از کراتینه

جمع بندی

در این مطلب در باره موهای سالم و تاثیر زیبایی آن ها در جسم و روح شما صحبت نمودیم. همچنین مواردی که موجب زردی مو که از آسیب های روتین بعد از کراتینه است، صحبت نمودیم. در صورتی که شما برای دریافت خدمات زیبایی و سلامت موهای خود به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید، هیچ کدام از این آسیب ها برای شما به وجود نمی آید.

ما در مرکز کراتینه مو مهسا فتحی، بهترین خدمات را به شما ارائه می نماییم. در قسمت نمونه کارها سیل عظیمی از رضایت مشتریان ما قابل مشاهده است. با خیال راحت موهایتان را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *